Beschrijving
Wauw! Door de royale formaten vormt deze set een blikvanger op zichzelf. De combinatie van een Druppel XL en XXL zorgt voor aanwezigheid en uitstraling, terwijl de zachte crème-, zand- en champagnekleurige tinten juist rust brengen.
Wat deze set extra bijzonder maakt, is de mooie tekening in het alabaster. Van subtiele kleurnuances tot de kristalachtige structuur die zichtbaar wordt in het steen; overal zie je de beauty van dit natuurlijke materiaal terug. Geen enkele alabaster is hetzelfde en juist dat maakt deze set zo uniek.
Alabaster staat bekend om zijn bijzondere lichtdoorlatende eigenschappen. Zodra je een waxinelichtje brandt, ontstaat een warme gloed die subtiel door het natuursteen heen schijnt. Enorm sfeervol!
Iedere waxinelichthouder wordt afzonderlijk gefotografeerd. Je ontvangt dus exact de set die op de foto staat afgebeeld.
Afmetingen
• Druppel XL – ca. 15 cm hoog
• Druppel XXL – ca. 20 cm hoog
Goed om te weten
• Gemaakt van natuurlijk alabaster
• Handgemaakt in Egypte
• Iedere houder is uniek in kleur en patroon
• Geschikt voor standaard waxinelichtjes
• Je ontvangt exact de set van de foto





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.